Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada - Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku, świetlica szkolna gorąco zachęca do wsparcia Akcji Fundacji „Mam Marzenie”, mającej na celu zbiórkę pluszaków i artykułów plastycznych dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych. Od 7 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i artykuły plastyczne właśnie w tym wyjątkowym dniu.

 W związku z epidemią i brakiem możliwości organizacji zbiórki, tej jesieni zmuszeni jesteśmy zmienić formułę akcji, ponieważ wolontariusze nie mają wstępu na oddziały szpitalne, a wszystkie rzeczy, które są na nie przynoszone, muszą przechodzić kwarantannę.

 W porozumieniu ze szpitalami, Fundacja Mam Marzenie podjęła decyzję o zorganizowaniu zbiórki pieniężnej. Za zebrane w ten sposób pieniądze wolontariusze zakupią zabawki i artykuły plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i możliwości danego szpitala.

 Poniżej umieszczamy link do wpłaty:

 

https://zrzutka.pl/z/dzienpluszowegomisiakatowice

 

Akcja trwa do 25 listopada 2020r. Liczymy na tak duże zaangażowanie, jak w poprzednich latach.

Wychowawcy świetlicy