Z okazji pierwszego dnia wiosny, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny online „Zakładka do książki”.

Zadanie polegało na ozdobieniu dowolną techniką drewnianej zakładki do książki. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem a wyłonienie zwycięzców nie było łatwe, ponieważ swoje prace zgłosiło ponad 40 uczniów. Celem konkursu było: rozbudzanie ekspresji plastycznej dzieci i młodzieży, rozszerzanie zakresu wiedzy na temat różnorodnych technik plastycznych, promowanie młodych talentów oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do prezentowania własnych umiejętności plastycznych. Wszystkie nadesłane prace wraz z opisem techniki wykonania spełniały kryteria, które zostały ujęte w regulaminie. Konkurs został podzielony na trzy kategorie: oddziały przedszkolne, kl. I-III oraz kl. IV-VIII. Zakładki uczniów oceniało jury w składzie: Dyrekcja Szkoły -  p. Violetta Ryszczyk, p. Iwona Płocha oraz wychowawca świetlicy p. Michalina Stolarczyk. Zakładki zachwyciły jury, które przyznało następujące miejsca:

OP:

Miejsca:
I – Igor Sztandera OP A
II – Natalia Grzybowska OP C
III – Mikołaj Koryciak OP C

Wyróżnienia: Anna Kabik OP A, Małgorzata Ficek OP C

KLASY I-III:

Miejsca:
I – Klaudia Noras 3b
II – Marcel Onufrak 3c
III – Oliwia Korus 1a

KLASY IV-VIII

Miejsca:
I – Martyna Kucharek 6f
II – Laura Rosiek 7d
II – Sandra Ranosz 7d
III – Katarzyna Czempa 7d

Wyróżnienia: Kacper Nadzieja 4a, Kacper Onufrak 7b, Magdalena Krowiak 7b, Magdalena Walewander 4b, Natalia Bielaczek 7e, Oskar Rychlik 6b, Magdalena Pająk 6b, Rafał Krowiak 4a, Joanna Szostek 7d.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców SP1, która ufundowała zakładki oraz nagrody dla uczestników konkursu.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują punkty z zachowania. Nagrody i dyplomy można będzie odbierać w Szkole Podstawowej nr1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy na portierni szkoły. Szczegółowe informacje dotyczące terminu odbioru nagród zostaną przekazane laureatom za pośrednictwem Librusa.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!


Zapraszamy na fotorelację z konkursowymi pracami: