Zapraszamy i gorąco zachęcamy WSZYSTKICH do przyłączenia się do ogólnopolskiej Akcji Fundacji „Mam Marzenie” – Dzień Pluszowego Misia.

Od 8 lat wolontariusze Fundacji, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i artykuły plastyczne właśnie w tym wyjątkowym dniu.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że w tym roku możemy powrócić do tradycyjnej formy wsparcia Fundacji Mam Marzenie i zorganizować stacjonarną zbiórkę. Ze względów higienicznych nie mogą być to rzeczy używane.
Wzorem lat ubiegłych, akcja ma na celu zbiórkę pluszaków, zabawek, gier oraz materiałów plastycznych (kredki, bloki, bibuły, farby itd.).
Zebrane rzeczy zostaną dostarczone wolontariuszom Fundacji „Mam Marzenie” oraz przekazane dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych śląskich szpitali.
Zbiórka trwa do 18 listopada w  świetlicy szkolnej. Liczymy na zaangażowanie całej społeczności szkolnej, tak duże jak w poprzednich latach.
                                                                                                                                                                     Szkolny Klub Wolontariatu