Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci i młodzieży. Ważne, by ta oczekiwana chwila odpoczynku od nauki nie zamieniła się w nudę i bezczynność. Ale o tym nie mogło być mowy podczas półkolonii zimowych, zorganizowanych w naszej szkole w pierwszym tygodniu ferii tj. 14-18.02.2022r.


Zajęcia zostały tak zaplanowane, aby bez względu na wiek, każdy uczeń klas I-VIII, mógł znaleźć coś dla siebie i w miły oraz atrakcyjny sposób spędzić czas. Uczestnicy zimowiska odwiedzili m.in. salę zabaw „Nibylandia” w Katowicach, park trampolin „Happy Jumper” w Zabrzu, wystawę klocków Lego w Gliwicach, Multikino w Zabrzu, wystawę „Kolejkowo” w Gliwicach oraz bowling w Łaziskach Górnych. Dodatkowo w szkole zaplanowano zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, pokaz Straży Pożarnej z Mikołowa, seanse filmowe oraz zajęcia integracyjne i kreatywne w grupach m.in. zabawy konstrukcyjne klockami Lego inspirowane wystawą Lego w Gliwicach oraz zajęcia interaktywne z użyciem „Magicznego dywanu”. To był miło spędzony czas :)
Zapraszamy na fotorelację: