Grupa B odwiedziła magiczne miejsce, pełne szalonych atrakcji i zabawy o nazwie "Bajka Pana Kleksa".

12 kwietnia w Polsce obchodzimy bardzo smakowite święto- Dzień czekolady. Najzdrowszą jest ta gorzka, dzieci jednak wolą mleczną lub białą. Przedszkolaki miały okazję skosztować fondue czekoladowego w połączeniu z różnymi dodatkami.

W dniu wczorajszym grupa Odkrywcy uczestniczyła w zabawach zorganizowanych przez CUS. Odwiedziliśmy stoisko z robotyki, malowania twarzy. Czekała na nas słodka niespodzianka w postaci lodów i waty cukrowej. Dziękujemy Centrum Usług Społecznych za mile spędzony czas :)

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi przedszkolaki z grupy B szukały prezentów w szkolnym arboretum. A co znalazły, zobaczcie sami.

Niedawno gościliśmy w grupie podróżników ze Stowarzyszenia Zdobywców Górskich Szczytów, którzy opowiedzieli nam o wyprawach górskich. Mogliśmy zobaczyć sprzęt jaki wykorzystują podczas wypraw. Później panowie z Klono Team przygotowali dla nas specjalny tor ruchowy, bo sprawność ruchowa podczas udziału w wyprawach jest bardzo ważna. To było ciekawe spotkanie.

Świat jest bardzo interesujący. Zachodzą w nim różne zjawiska. Dzieci zdobywały nowe doświadczenia obserwując różne eksperymenty.

Dzieci obchodziły w grupie Dzień Gofra. Z tej okazji razem z panią upiekły gofry. Było pysznie! smile

Pierwszy dzień wiosny powitały na wycieczce. Zobaczyły jakie zmiany można zaobserwować w przyrodzie.