Dyrekcja Szkoły składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za sfinansowanie lektur do biblioteki dla uczniów kl. 1-3 oraz transportu mebli otrzymanych z banku i pomoc w rozładunku , a także  zakupienie prezentów w postaci skarpetek na prezenty  z okazji Mikołaja dla wszystkich dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów. Serdecznie dziękujemy za wszelką okazaną pomoc związaną z funkcjonowaniem szkoły dla dobra naszych uczniów i wychowanków.

Ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowia, szczęścia  i wytchnienia od codziennych obowiązków. Niech ten czas upłynie w rodzinnym gronie i chwilach roziskrzonych kolędą, a  nadchodzący Nowy Rok spełni nadzieje z nim związane.