Dyrekcja Szkoły składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za sfinansowanie lektur do biblioteki dla uczniów kl. 1-3 oraz transportu mebli otrzymanych z banku i pomoc w rozładunku , a także  zakupienie prezentów w postaci skarpetek na prezenty  z okazji Mikołaja dla wszystkich dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów. Serdecznie dziękujemy za wszelką okazaną pomoc związaną z funkcjonowaniem szkoły dla dobra naszych uczniów i wychowanków.

Ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowia, szczęścia  i wytchnienia od codziennych obowiązków. Niech ten czas upłynie w rodzinnym gronie i chwilach roziskrzonych kolędą, a  nadchodzący Nowy Rok spełni nadzieje z nim związane.

Rada Rodziców informuje, że wysokość dobrowolnej składki w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 70,00 PLN.

1 dziecko - 1 x 70 zł (w przelewie podajemy imię i nazwisko oraz klasę)
2 dzieci - 2 x 35 zł (w przelewie podajemy imię i nazwisko oraz klasę)
3 dzieci - 3 x 23 zł (w przelewie podajemy imię i nazwisko oraz klasę)

Numer rachunku dla rodziców uczniów szkoły:

SKO PRZY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŁAZISKACH GÓRNYCH
DWORCOWA 4, 43-170 ŁAZISKA GÓRNE