Zapisy i rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy na rok szkolny 2021/2022

Obwód SP1 ulice: Barlickiego, Bukowa, Chopina, Dworcowa numery nieparzyste do 43, Dworcowa numery parzyste do 24, Energetyków, Mickiewicza, Moniuszki, Orzeska numery nieparzyste do 37, Orzeska numery parzyste do 34, osiedle Centrum, Parkowa, Plac Ratuszowy, Pocztowa, Poręba, Świętego Jana PawłaII, Wąska,Wiśniowa

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, przyjmowane są z urzędu. Rodzice zobowiązani są do pisemnego zgłoszenia swojego dziecka do szkoły obwodowej w poniżej podanym terminie.
•    od 1 lutego do 26 lutego  br. do godz.15.00 - składanie zgłoszeń przez rodziców dzieci z obwodu. Zgłoszenie można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej. Mając na względzie sprawną organizację klas I na rok szkolny 2021/2022 prosimy rodziców o jak najszybsze zgłoszenie dziecka. Zgłoszenia dzieci z obwodu szkoły będą przyjmowane również po 26 lutego od osób, które nie mogły ich złożyć w podanym wyżej terminie.

Zgłoszenie dziecka do klasy I 163 KB (PDF) - otwórz w nowej karcie

Zgłoszenie dziecka do klasy I 26,3 KB (ODT) - pobierz