Drodzy uczniowie

Zapraszam uczniów klas I- III do wzięcia udziału w konkursie na wiosenne kwiaty. Chętne osoby proszę o wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice ( farby, szkic ołówkiem, kolorowe kredki).

Z okazji pierwszego dnia wiosny, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny online „Zakładka do książki”.

Na dzisiaj proponujemy zajecia plastyczne z wykorzystaniem popularnych drucików tzw. kreatywnych, które można zakupić w sklepie papierniczym lub w popularnych marketach. Zobaczcie przygotowany film, jak zrobić kwiaty wiosenne.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII oraz dzieci z Oddziałów Przedszkolnych do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym „Zakładka do książki”.

Produkcja kartek wielkanocnych ruszyła w świetlicy pełną parą :) Zachęcamy do twórczego działania i tworzenia kartek według własnych pomysłów!

Luty minął nam niesamowicie szybko...nic dziwnego, że to najkrótszy miesiąc w roku. Oto kilka zdjęć z naszych zajęć.

W imieniu Fundacji "Mam Marzenie", składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w tym roku w akcję "Dzień Pluszowego Misia" i wsparli finansowo zbiórkę pieniężną zorganizowaną przez Fundację.

Pozostając w tematyce kartek bożonarodzeniowych, przedstawiamy Wam prace wykonane przez uczennicę klasy VI b- Magdalenę Pająk. Magda, korzystając z każdej okazji, chętnie prezentuje nam swój talent plastyczny. Tym razem wykonała kartki świąteczne, bileciki na prezenty oraz bileciki imienne na stół wigilijny metodą  scrapbooking. Gratulujemy pomysłu!! :)