Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka
ks. Mieczysław Maliński

Witamy wszystkich rodziców w nowym roku szkolnym 2023/24. Mamy nadzieję, że po letnim odpoczynku wraz z uczniami rozpoczniemy rok szkolny pełni optymizmu, zapału do pracy i współdziałania.

Serdecznie zapraszamy Państwa w tygodniu, od 5 września do piątku 8 września, do kawiarenki szkolnej na zakup pysznych, swojskich ciast, z których  sprzedaży całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz pana Krzysztofa Herzoga, na pomoc w zakupie protezy i rehabilitację.
Kawiarenka będzie czynna w godzinach 8.00-14.00.
Bardzo proszę rodziców o dołączenie się do naszej charytatywnej pomocy i upieczenie ciasta lub babeczek do kawiarenki. Ciasta można przynosić cały tydzień w godz. 7.00-19.00, zostawić u Pani woźnej i wpisać się na listę darczyńców.
Nauczyciele i pracownicy szkoły również włączyli się i darują swoje wypieki. Już dziś serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.
Pana Krzysztofa, tatę jednego z naszych uczniów, znamy osobiście. Bardzo dobry, sympatyczny i otwarty człowiek. Zawsze pomocny innym, tym razem sam potrzebuje pomocy. Zachęcamy do zapoznania się z historią choroby p.Krzysztofa, która została opisana przez Fundację Siepomaga. Nie bądźmy obojętni, każdy grosik się liczy. Wspólnie możemy wiele!
Dobro wraca!
Dobro do nas wraca każdego dnia w dobrym słowie, uśmiechu innych, dobrym geście.
Dobro to także czyjaś dłoń wyciągnięta do nas w potrzebie, prośba o pomoc.
Szkoła otacza się wspaniałymi osobami, które są otwarte na chęć niesienia pomocy. Dziękujemy.

Link do siepomaga: https://www.siepomaga.pl/krzysztof-herzog

Wszystkim życzymy po prostu dobrego roku szkolnego.
Dyrekcja szkoły i nauczyciele.