W dniu 23. kwietnia reprezentacja naszej szkoły, czyli Kinga z 4b i Kacper z 7a, wzięli udział w III Turnieju Ekologiczno - Przyrodniczym "Środowisko ponad wszystko" w SP4 w Orzeszu- Jaśkowicach.

"To dom jest dla ludzi i zwierząt, więc musi być bardzo zadbany"

Klasy 2 a i 2 b wskazały nam 22 kwietnia czyli w  Światowym Dniu Ziemi, jak dbać o naszą planetę. Dziękujemy za piękna opowieść o Matce Ziemi.

18.04.2024r. uczniowie naszej szkoły- Dominik Hanarz z 7a oraz Aleksander Kalus z 7b, wzięli udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy Geograficzno - Językowej "Z atlasem przez świat".

W czwartek 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 uczniowie reprezentujący łaziskach trzecioklasistów zmagali się w konkursie "Asy z trzeciej klasy". Radek Krysa, Zuzia Sawicka i Natalia Grzybowska świetnie odpowiadali na pytania np. o symbole narodowe, twórców polskiego hymnu, poprawną pisownię trudnych ortograficznie wyrazów itp.