Drodzy rodzice!

W roku szkolnym 2020/21 w związku z trwającą pandemią COVID-19 uległy zmianie warunki pracy świetlicy oraz stołówki szkolnej. Obowiązujące od 1 września 2020r. zasady zostały zawarte w Procedurze bezpiecznego funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy w Łaziskach Górnych od dnia 1 września 2020 r. w czasie trwania epidemii.

Przed zapisaniem dziecka należy zapoznać się z w/w procedurą oraz regulaminem świetlicy i korzystania z obiadów (regulaminy są na bieżąco dostępne w zakładce świetlicy).

W roku szkolnym 2020/21 świetlica będzie pełnić dyżur w godzinach: od 7.00 do 16.30. Rodzice/opiekunowie dzieci nie będą mogli odprowadzać dziecka do świetlicy - sali i odbierać osobiście ze świetlicy. Zasady przyprowadzania i odbioru dzieci są zawarte w/w procedurze. Odbiór dzieci ze świetlicy będzie możliwy tylko w określonych godzinach, podanych w deklaracji. Do świetlicy przyjmowane będą w pierwszej kolejności dzieci rodziców/prawnych opiekunów pracujących. Ponadto prosimy o przemyślane planowanie pobytu dziecka w świetlicy i rzetelne wypełnienie karty zgłoszenia. Przyjmowanie uczniów do świetlicy szkolnej dokonuje się na podstawie pisemnego zgłoszenia w formie karty.

Poniżej znajdują się wzory dokumentów do pobrania, (dokumenty można również pobrać w okienku dyżurki szkoły), tj.:

Karta zgłoszenia pobytu dziecka w świetlicy szkolnej,

Upoważnienie i klauzula dla osoby upoważnionej (dla każdej osoby musi być oddzielna)

Regulamin świetlicy

Wzór wypełnienia karty pobytu znajduje się w przedsionku szkoły.

Zapisy na obiady – zapisując dziecko na obiad rodzic/prawny opiekun zobowiązany jest do podpisania 2 egzemplarzy umowy na obiady oraz dokonania do 15 września pierwszej wpłaty. Obiady dla uczniów będą wydawane od 7.09.2020r.

wzór Umowy na obiady

Informacja o pierwszej wpłacie i nr konta bankowego szkoły,

Regulamin korzystania z obiadów

Wzór wypełnienia umowy znajduje się w przedsionku szkoły.

Aby wypełnić umowę bezpośrednio w szkole należy mieć przy sobie osobisty nr konta bankowego.

Dokumenty do świetlicy lub na obiady można oddać lub wypełnić 1 września br. w godz. 14.00 – 17.00  w strefie rodzica, bezpośrednio u wychowawcy świetlicy, natomiast 2 lub 3 września br. w trakcie wywiadówek oddać wychowawcy klasy lub w dyrekcji. Poza tymi terminami wypełnione dokumenty można oddać w okienku dyżurki (w razie wątpliwości można skontaktować się ze świetlicą 32 2241044 w. 53 lub intendentem 32 2241044 w. 52)

W strefie rodzica obowiązuje dezynfekcja rąk i maseczka.