UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Szkoła

Informacja dotycząca zapisów do świetlicy i na obiady.

Iwona Płocha

Drodzy rodzice!

W roku szkolnym 2020/21 w związku z trwającą pandemią COVID-19 uległy zmianie warunki pracy świetlicy oraz stołówki szkolnej. Obowiązujące od 1 września 2020r. zasady zostały zawarte w Procedurze bezpiecznego funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy w Łaziskach Górnych od dnia 1 września 2020 r. w czasie trwania epidemii.

 Przed zapisaniem dziecka należy zapoznać się z w/w procedurą oraz regulaminem świetlicy i korzystania z obiadów (regulaminy są na bieżąco dostępne w zakładce świetlicy).

 W roku szkolnym 2020/21 świetlica będzie pełnić dyżur w godzinach: od 7.00 do 16.30. Rodzice/opiekunowie dzieci nie będą mogli odprowadzać dziecka do świetlicy - sali i odbierać osobiście ze świetlicy. Zasady przyprowadzania i odbioru dzieci są zawarte w/w procedurze. Odbiór dzieci ze świetlicy będzie możliwy tylko w określonych godzinach, podanych w deklaracji. Do świetlicy przyjmowane będą w pierwszej kolejności dzieci rodziców/prawnych opiekunów pracujących. Ponadto prosimy o przemyślane planowanie pobytu dziecka w świetlicy i rzetelne wypełnienie karty zgłoszenia. Przyjmowanie uczniów do świetlicy szkolnej dokonuje się na podstawie pisemnego zgłoszenia w formie karty.

 Poniżej znajdują się wzory dokumentów do pobrania, (dokumenty można również pobrać w okienku dyżurki szkoły), tj.:

 Karta zgłoszenia pobytu dziecka w świetlicy szkolnej,

 Upoważnienie i klauzula dla osoby upoważnionej (dla każdej osoby musi być oddzielna)

 Regulamin świetlicy 

Wzór wypełnienia karty pobytu znajduje się w przedsionku szkoły.

 Zapisy na obiady – zapisując dziecko na obiad rodzic/prawny opiekun zobowiązany jest do podpisania 2 egzemplarzy umowy na obiady oraz dokonania do 15 września pierwszej wpłaty. Obiady dla uczniów będą wydawane od 7.09.2020r.

 Poniżej znajdują się wzory dokumentów do pobrania, (dokumenty można również pobrać w okienku dyżurki szkoły), tj.:

 wzór Umowy na obiady

 Informacja o pierwszej wpłacie i nr konta bankowego szkoły,

 Regulamin korzystania z obiadów 

Wzór wypełnienia umowy znajduje się w przedsionku szkoły.

Aby wypełnić umowę bezpośrednio w szkole należy mieć przy sobie osobisty nr konta bankowego.

Dokumenty do świetlicy lub na obiady można oddać lub wypełnić 1 września br. w godz. 14.00 – 17.00  w strefie rodzica, bezpośrednio u wychowawcy świetlicy, natomiast 2 lub 3 września br. w trakcie wywiadówek oddać wychowawcy klasy lub w dyrekcji. Poza tymi terminami wypełnione dokumenty można oddać w okienku dyżurki (w razie wątpliwości można skontaktować się ze świetlicą 32 2241044 w. 53 lub intendentem 32 2241044 w. 52)

W strefie rodzica obowiązuje dezynfekcja rąk i maseczka.