Już po raz siódmy odbył się w naszej szkole Bal Integracyjny, na który, jak co roku zapraszamy uczniów z Zespołu Szkół nr 1 Specjalnych w Mikołowie.

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak wspólne tańce i zabawy, pokaz kręcenia balonów, mnóstwo smakołyków i dobrej muzyki. Na balu pojawili się również zaproszeni goście- naczelnik Wydziału Edukacji, Ochrony Zdrowia, Kultury i Sportu p. Joanna Palenta, przewodniczący Rady Miejskiej p. Tadeusz Król, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska p. Iwona Gejdel- Targosz oraz przedstawiciele Rady Rodziców SP1 p. przewodnicząca Joanna Brud oraz p. Magdalena Zwolakiewicz. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, spontaniczność i uśmiech!! Do zobaczenia za rok!!