10 lutego br. w naszej szkole gościliśmy uczniów i  nauczycieli z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Mikołowie – Borowej Wsi, Przewodniczącego Rady Miasta p.Tadeusza Króla,Przewodniczącą Rady Rodziców p. Ewę Chwieralską. Bal został oficjalnie otwarty przez dyrektora szkoły p.Violettę Ryszczyk, która  zaprosiła wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. Wolontariusze oraz uczniowie klasy VIb zaprezentowali układy taneczne, które zachęciły wszystkich do zabawy. Nasi goście również zaprezentowali swoje umiejętności taneczne.Wspólna zabawa wywołała wiele radości i uśmiechu na twarzy. Na zakończenie uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców SP1,Naczelnik Wydziału Ochrony p.Iwonę Gejdel. W trakcie balu nie zabrakło słodkości, które ufundowało TuliiTulii. Serdecznie dziękujemy :)