Drodzy Uczniowie!
Nadeszła pora, żeby ogłosić konkurs dla uczestników tegorocznej edycji Kampanii 19 dni ! Tytuł konkursu: "10 SEKUND, BY POWIEDZIEĆ STOP"

W tym roku prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych:
I grupa - osoby w wieku 5-11 lat
II grupa - osoby w wieku 12-18 lat

Prace konkursowe:
 I grupa (5-11 lat):
wykonany dowolną techniką plakat pt. "10 sekund, by powiedzieć STOP"

II grupa (12-18 lat):
10-sekundowy spot video pt. "10 sekund, by powiedzieć STOP"

Termin dostarczenia prac do pedagoga,pedagoga specjalnego SP1 do dn. 14.11.br. Prace zostaną przesłane do organizatora mailem lub pocztą tradycyjną.

W każdej kategorii wiekowej zostanie wyłonionych 3 zwycięzców - I, II i III miejsce. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe od organizatorów konkurs.

Szczegółowe informacje dot. udziału w konkursie znajdują się w regulaminie, który znajduje się na tablicy informacyjnej Kampanii 19 dni w holu szkoły. Każdą pracę należy dostarczyć z kartą zgłoszeniową, którą można odebrać od pedagoga,pedagoga specjalnego SP1.

UWAGA ! Każda praca konkursowa może mieć tylko jednego autora. Konkurs nie jest skierowany do grup. Serdecznie zapraszamy do udziału! Już nie możemy się doczekać pierwszych prac.

Koordynatorzy kampanii w SP1

pedagog Monika Roterman