Na początku grudnia w szkole został rozstrzygnięty konkurs plastyczny związany ze świętami Bożego Narodzenia. Tematem konkursu był „Stroik bożonarodzeniowy”.

W konkursie wzięło udział dwudziestu dziewięciu uczniów z klas 1-4 oraz jedenastu z klas 5-8. Tegoroczne prace w większości wykonane zostały z materiału przyrodniczego połączonego ze świątecznymi ozdobami. Wyróżniały się oryginalnością w doborze zestawionych ze sobą materiałów, pomysłowością i wielką różnorodnością.

Oceny prac dokonały powołane w skład jury osoby: dyrektor, nauczyciele, przedstawiciele rodziców. Po podliczeniu głosów wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
W kategorii klas 1-4:
I miejsce- Radosław Krysa kl. 3a
II miejsce- exequo Tomasz Nitkowski kl. 1a, Zuzanna Kopel kl. 2a, Antonina Brud kl. 4a,
III miejsce- exequo Aleksandra Kopytko kl. 2a, Domagała Lena kl. 4a, Kacper Iluk kl. 4a
Wyróżnienie:
Franek Kałuża kl. 1a,
Błażej Wiczyński kl. 2a

W kategorii klas 5-8:
I miejsce- Klaudia Noras kl. 6b
II miejsce- Klaudia Rosiek kl. 6b
III miejsce- Kamil Roterman kl. 8a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy!
Nagrody zostaną wręczone na świątecznym apelu.

Organizarorki:

Grażyna Tkocz