Samorząd Uczniowski postanowił umilić wszystkim uczniom oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne odliczanie za pomocą Kalendarza Adwentowego.
Na tablicy przy wejściu do szkoły, codziennie aż do 22 grudnia pojawi się nowe zadanie do wykonania :)
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w zabawie!
Dla najbardziej wytrwałych czeka drobny, świąteczny upominek oraz punkty dodatnie z zachowania.
Co należy zrobić aby je otrzymać?
Udokumentować w postaci zdjęć minimum trzy wykonane zadania i wysłać je na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Termin wysyłania zdjęć: 20 grudnia. Wszystkie zdjęcia należy wysłać w jednej wiadomości.

Zapraszamy do wspólnego przedświątecznego odliczania!
Samorząd Uczniowski

Kolorowe wróżki, tajemniczy wróżbici, czarodzieje i czarodziejki zapełnili dziś korytarze naszej szkoły.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali stanowiska z wróżbami i zabawami - bardzo chętnie odwiedzane przez wszystkich i tych młodszych i starszych :)
Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie...? Jedno jest pewne - przyniosły nam dziś wiele radości i uśmiechu!

Andrzejkowe tradycje mają bardzo długą historię. Wigilia Świętego Andrzeja od stuleci była nocą magiczną, kojarzoną z wróżbami.

Pielęgnując dawne zwyczaje Samorząd Uczniowski pragnie zorganizować dla uczniów wesołe zabawy z przymrużeniem oka. W czasie przerw obiadowych w środę 30 listopada uczniowie będą mogli podchodzić do stanowisk szkolnych wróżbitów i poznać swoją przyszłość- stanowiska będą przygotowane na holu obok głównego wejścia do szkoły oraz na pierwszym i drugim piętrze.

Równocześnie środę 30 listopada ogłaszamy „dniem magii” i zachęcamy całą szkolną społeczność do przebrania się za wróżkę, czarodzieja, magika lub przygotowania jakiegoś charakterystycznego dla tej profesji elementu stroju, np. różdżka, kapelusz, peleryna.

Zapraszamy do zabawy - Samorząd Uczniowski

Pragniemy wzbudzić w ludziach pozytywne emocje i uwrażliwić wszystkich na wzajemną życzliwość. W ramach Tygodnia Życzliwości w naszej szkole (21-25.11.2022) zachęcamy do bezinteresownych aktów dobroci i okazywania serdeczności osobom z najbliższego otoczenia.
Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu opracował plan działań na nadchodzące dni:

Drogi uczniu!
Jeżeli masz pomysł na szkolną akcję, bądź natknąłeś się na ciekawą inspirację, podziel się swoimi spostrzeżeniami.
Samorząd uczniowski przygotował „pudełko pełne pomysłów”, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Prosimy o dzielenie się sugestiami co do działań podejmowanych w szkole w formie krótkiego opisu, rysunku, hasła przewodniego. Postaramy się zrealizować najciekawsze pomysły :)
Nie zwlekaj, miej wpływ na naszą szkolną rzeczywistość. Czekamy na Twoje pomysły.
Samorząd Uczniowski

Kibice, piłkarze, tenisistki, pływacy, a nawet cheerliderki wypełniły korytarze naszej szkoły 30 września z okazji Dnia Chłopaka i akcji „Uczeń na medal”.

Dziękujemy za Waszą kreatywność, a całej męskiej części naszej szkolnej społeczności jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego :-)

"Czy wy wiecie, czy wy wiecie,
Ile dzieci jest na świecie?
Kto by to policzyć mógł
Tyle serc, i rąk, i nóg?
A choć dzieci jest tak dużo,
Wszystkie wspólnej sprawie służą,
Wszystkie pragną, pragną z całych sił,
Żeby świat szczęśliwy był."

J. Brzechwa

Z okazji obchodów Dnia Dziecka samorząd uczniowski ogłosił 1 czerwca dniem bobasa.
Uczniowie mieli okazję wziąć udzial w dyscyplinach sportowych takich jak rzut do celu czy podbijanie balonów oraz wykonać pamiątkowe zdjęcia. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również propozycja świetlicy szkolnej - malowanie twarzy.
Niech każdy dzień będzie dla Was taki jak dzisiejszy - kolorowy i wesoły!

W poniedziałek 21 marca świętowaliśmy nadejście wiosny.
Przegoniliśmy szare, zimne dni aby rozpocząć nową porę roku feerią barw i z dużą dozą poczucia humoru!
Zapraszamy do galerii zdjęć.