Z wielką radością informujemy, że ​​nasza sala nr 46 nabiera artystycznego charakteru dzięki zaangażowaniu uczennic naszej szkoły.

Inicjatorką tego wspaniałego pomysłu była Emilia z klasy 6a, która jako pierwsza przyniosła swój obraz w celu przyozdobienia klasy. Jej twórcza postawa zainspirowała inne uczennice – Hanię, Oliwię, Veronikę, Emilię i Lenę z klasy 6b – do podzielenia się swoimi dziełami sztuki.
Dzięki ich talentowi oraz możliwościom upiększenia wspólnej przestrzeni, sala 46 jest galerią twórczości młodych artystów. Każdy z obrazów wnosi do klasy coś wyjątkowego – inny klimat, inny styl, także indywidualne spojrzenie na świat, co sprawia, że ​​sala staje się czymś wyjątkowym i artystycznym. Prace uczennic cieszą oczy nie tylko nauczycieli, ale także kolegów i koleżanek.
Z całego serca dziękujemy Emilii, Hani, Oliwii, Veronice i Lenie z klasy 6b za ich wkład i kreatywność. To piękny przykład tego, jak uczniowska inicjatywa i pasja może nie tylko integrować społeczność, ale też inspirować innych do działania.

Dziękujemy!

Dorota Pawłowska