Pierwsza pomoc przedmedyczna jest naszym obowiązkiem i z tą niezwykle ważną tematyką należy oswajać już od najmłodszych lat.

Dnia 13. września uczniowie klas 5a i 5b wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Kropki, święta kreatywności, odwagi i odkrywania swoich talentów. W ramach tego wyjątkowego dnia uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach, które łączyły matematykę i kodowanie.

Wybory samorządu klasowego zostały przeprowadzone w dniu 13. września. Rozpoczęły się omówieniem ogólnych zasad wyborów samorządu klasowego.

Na lekcji języka angielskiego, nasz kolega Olaf przygotował prezentację oraz quiz dotyczący różnic w języku angielskim brytyjskim i amerykańskim.

Kiedy uczniowie naszej szkoły swój wolny czas spędzali na basenie, nad morzem, w górach, my przychodziliśmy do szkoły i wytrwale ćwiczyliśmy nasze kwestie oraz słowa piosenek do dzisiejszego apelu rozpoczynającego rok szkolny. Warto było!!!! Z przytupem rozpoczęliśmy naukę w 2024/ 2025 roku. Życzymy Wam wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz wielu wspaniałych chwil.

Iwona Kopa

W klasie 4b Dzień Dziecka trwa dłużej niż jeden dzień. Dzisiaj dzięki uprzejmości naszych Rodziców byliśmy na lodach.

Dzisiejszą lekcję języka angielskiego zamieniliśmy na lekcję przedsiębiorczości. Dowiedzieliśmy się, czym jest konto, SKO, rachunek, sejf, waluta.