Obejrzeliśmy film "Ile jest soku w soku", sprawdziliśmy, z czego się właściwie składa nasz ulubiony sok, wypiliśmy go na zdrowie i wypełniliśmy owocami butelkę - na pamiątkę Światowego Dnia Soku.

Że pszczoły są potrzebne, niby każdy wie, ale nie wiedzieliśmy, że od tych małych stworzeń zależy tak wiele. Dopiero kiedy do naszej klasy przyszły panie Magda i Agnieszka i o wszystkim nam opowiedziały  pokazały ciekawe rzeczy związane z pszczołami, wiele zrozumieliśmy. Bo to dzięki nim mamy owoce, warzywa i ubrania - bo przecież bawełnę ktoś musiał zapylić!

Klasa 1a jest zawsze pełna energii. Dlatego pewnego dnia wsiedliśmy w autokar i pojechaliśmy do Tychów do Centrum Rozrywki 4 Kids. Zaczęliśmy oczywiście od śniadania, ale potem już było jedno wielkie szaleństwo - można było skakać, biegać, zwisać, nurkować w kulkach, huśtać się, pokonywać tory przeszkód, a w przerwach wylegiwać się na matach i... pić do woli.

Jagoda Michalczyk z 1a zajęła 21 miejsce w województwie w konkursie Alfik matematyczny. Gratulujemy!

Cieszymy się,że tym razem udało się zorganizować świąteczne spotkanie. Czekało na nas wiele smakołyków i niespodzianek. Wszyscy składali sobie życzenia stukając się jajeczkiem. Czas upłynął w miłej atmosferze.

Korzystając ze słonecznej pogody klasa Ia spędziła czas na placu zabaw.Takie zajęcia bardzo lubimy.A jak było zobaczcie sami...

Kiedy tylko pogoda na to pozwala, chodzimy na podwórko. WF na placu zabaw to miła odmiana. Żadna przeszkoda nie jest dla nas straszna.

Klasa 1 a

Chłopcy razem z tatą Janka sprawili wszystkich kobietom z 1a- dużym i małym- miłą niespodziankę z okazji ich święta.