Uczniowie klasy 2a mieli dzisiaj na zajęciach niezwykłe doświadczenie.  Podczas lekcji, rozmawiając o  zwierzętach, ptakach i owadach postanowili sięgnąć po nowoczesne technologie. Dzięki Google VR, uczniowie mieli możliwość przyjrzenia się różnym gatunkom zwierząt, zarówno tym spotykanym w Polsce, jak i egzotycznym. To niesamowite, jak realistycznie można obserwować życie zwierząt dzięki tej technologii!

Ale to nie koniec naszych odkryć! Dzięki Google VR mogliśmy również przyjrzeć się procesowi powstawania owoców z kwiatów i zrozumieć zjawisko zapylania roślin. To było naprawdę fascynujące doświadczenie, które otworzyło naszym uczniom oczy na złożoność i piękno natury.

Jestem dumna z zaangażowania mojej klasy w naukę i  ich otwartość na nowe technologie, które mogą poszerzać ich horyzonty. Była to ciekawa lekcja i niezapomniane doświadczenie!