W piątek, 26 maja 2023 roku, odbył się Dzień Sportu w naszej szkole. Od godziny 9:00 do 11:30 wszyscy uczniowie brali udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, które dostarczyły wiele emocji i radości.

W konkurencjach drużynowych dziewczynki z naszej klasy zmierzyły się w grze "dwa ognie", natomiast chłopcy walczyli na boisku w piłkę nożną. Dodatkowo, odbył się również turniej przeciągania liny, który cieszył się dużym zainteresowaniem. W tej rywalizacji nasza klasa 4b zdobyła drugie miejsce, co jest godnym uznania osiągnięciem.
Ponadto, odbyły się również konkurencje indywidualne, w których każdy mógł pokazać swoje umiejętności. Uczniowie rywalizowali w skokach przez skakankę, skoku w dal z miejsca, żonglerce piłką nogą, odbiciu piłki sposobem górnym, rzucie piłką lekarską oraz biegach sprinterskich zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Wszyscy uczestnicy dawali z siebie wszystko, prezentując wysoki poziom sportowych umiejętności. Warto podkreślić, że w biegach sprinterskich dziewcząt klas czwartych I miejsce zajęcia Tosia Stuchlik a II miejsce Emilka Wala. Gratulujemy i jesteśmy dumni!!!