Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem wynikami i osiągnięciami naszych uczniów z klas piątych, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym w ramach zajęć innowacji pedagogicznej. Od września, uczniowie ci poszerzali swoją wiedzę o związki frazeologiczne z różnych sfer życia.
W lutym bieżącego roku stanęli przed wyzwaniem, które wymagało nie tylko kreatywności, ale również umiejętności zręcznego posługiwania się frazeologizmami. Ich zadaniem było stworzenie twórczego opowiadania, w którym umieściliby jak największą liczbę prawidłowo wkomponowanych związków frazeologicznych.
Zadanie to nie należało do łatwych. Dlatego też uczniowie otrzymali odpowiednią ilość czasu, aby mogli się z nim zmierzyć - około miesiąca. Efekty są zaskakujące.  Niektóre prace były nie tylko starannie przemyślane, ale również zawierały niesamowite historie, bogate w zastosowane frazeologizmy.
Z ogromną radością prezentujemy zwycięzców konkursu:

I miejsce - Hanna Chibowska
I miejsce - Igor Wlazło