Dnia 06. 05. 2024r. klasa 7B uczestniczyła w warsztatach językowych przygotowanych przez American Corner – Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej w Katowicach.

Na jednej z lekcji wychowawczych w klasie 7b uczestniczyliśmy w zajęciach z kartą pracy pt. "jajko przemyśleń". Uczniowie wypełniali kartę pracy, zastanawiając się nad swoimi mocnymi stronami, źródłami radości oraz relacjami z innymi. Następnie wychowawczyni czytała wybrane fragmenty tych wpisów, a klasa zgadywała, o którą osobę chodzi.

Powtórzenie materiału z języka angielskiego nie musi być nudne:)

Klasa 7b w oczekiwaniu na kwiaty i pizzę z okazji Dnia Kobiet...

W piątek, 15. grudnia 2023 roku, odbyła się Wigilia w naszej klasie. Przygotowaliśmy stół, zapaliliśmy Betlejemskie Światełko Pokoju, które jest w naszej szkole, zaśpiewaliśmy kolędę, przeczytaliśmy fragment z Pisma Świętego i podzieliliśmy się opłatkiem.

Uczennice naszej klasy- Natalia Fusiek i Milena Sosna, 13. grudnia wzięły udział w konkursie z języka angielskiego, który odbył się w SP1 w Mikołowie.

Edukacja i zabawa- takie cele przyświecały uczestnikom wyjazdu do Wrocławia - uczniom klasy siódmej, którzy wraz z nauczycielami: panią Zofią Kozyrą oraz panią Iwoną Kopą,  udali się do stolicy Dolnego Śląska.

Klasa 6B zdobyła II miejsce w konkursie: hasło i plakat w ramach programu "Trzymaj Formę".