Dzień Kropki to również czas odkrywania swoich talentów i kreatywności, czego z pewnością nie brakuje uczniom klasy 2 b :) Wysłuchaliśmy historii Vashti, która dzięki swojej nauczycielce uwierzyła w siebie i rozwinęła swoje skrzydła. Dzieciom pomagają rozwijać swoje pasje nie tylko nauczyciele, ale przede wszystkim rodzice.

Kto z nas nie ma marzeń…….  uczniowie klasy 2b odważyli się głośno opowiedzieć o swoich marzeniach. Wspólnie stworzyliśmy drzewo marzeń i wiemy, że marzeniom trzeba pomagać się spełnić. Wiara i determinacja w dążeniu do założonego celu mogą zdziałać cuda.

Pierwsze tygodnie września za nami!! Wspólne gry i zabawy pozwoliły nam miło spędzić czas, po wakacyjnej rozłące dobrze być wreszcie razem. Wyruszamy na szerokie wody szkolnej rzeczywistości!

Klasa 2 b