Przed świętami gościliśmy się przy stole wielkanocnym. Igor i Jaś otrzymali nagrody i dyplomy, ponieważ wzięli udział w plastycznym konkursie wielkanocnym. Igor zdobył III miejsce, a Jaś wyróżnienie. Gratulacje!

Igor razem z kolegą Olafem z 3b brał udział w SP6 w konkursie ekologicznym „Mały Ekolog”. Wspólnie chłopcy zdobyli II miejsce. Brawo!

18 kwietnia nasza drużyna w składzie Asia, Oliwia, Lena, Kacper G. i Igor wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej. Kacper zdobył III miejsce, a Lena i Igor zdobyli ex aequo II miejsce i musieli mieć dogrywkę, żeby wyłonić, które z nich będzie reprezentowało szkołę na kolejnym etapie konkursu. Brawo dla wszystkich startujących!

19 kwietnia byliśmy na bowlingu. Świetnie się bawiliśmy. Zobaczcie sami.