To już ostatni miesiąc w trzeciej klasie,co u nas?

W maju pisaliśmy test trzecioklasisty. Ufff…. ciężko było!

Było również spotkanie z oficerem Wojska Polskiego. Słuchaliśmy z dużym zaciekawieniem. Zobaczymy, może ktoś z naszej klasy zostanie żołnierzem albo żołnierką?

Byliśmy na apelu z okazji świąt majowych, a potem pani dyrektor wręczyła nagrody.

Lena, Asia i Kinga z kl. 3b reprezentowały naszą szkołę  w miejskim  konkursie ASY  Z  NASZEJ  KLASY.

26 maja był nie tylko Dzień Matki. U nas miał miejsce Dzień Sportu. W tym roku udało się nam wygrać i otrzymaliśmy puchar. Super!!! Po zawodach był pokaz pierwsze pomocy.

31 maja Oliwia, Kinga i Oskar wzięli udział w Miejskim Konkursie Bezpiecznych Zachowań.  Zdobyli III miejsce. Brawo!

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka byliśmy w MDK na przedstawieniu teatralnym pt. „Pchła Szachrajka”, a potem zjedliśmy po gałce loda. Pycha!

2 czerwca to dzień Szkolnego Festynu. Zaprezentowaliśmy taneczno-muzyczny układ do piosenki Czerwonych Gitar pt. „Ciągle pada…”.

13 czerwca byli u nas byli absolwenci naszej szkoły Mateusz, Damian i Mateusz, żeby na pokazać, jak mamy sobie radzić, kiedy trzeba ratować zdrowie albo życie człowieka. Cała TRÓJKA, to członkowie nasze łaziskiej OSP. Dziękujemy za wizytę!