W grudniu zawsze sporo się dzieje, dlatego bardzo lubimy ten wspólny przedświąteczny czas!!

Na początku grudnia odwiedziliśmy Krainę Mikołaja oraz włączaliśmy się w akcje Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego. Pomagaliśmy przy obsłudze Kiermaszu Świątecznego oraz jako część świty św. Mikołaja. Wchodząc dalej w świąteczny klimat, pojechaliśmy z okazji Mikołajek do Multikina w Katowicach oraz celebrowaliśmy naszą Wigilię klasową. Braliśmy udział w konkursach organizowanych w szkole, zarówno indywidualnie, jak i całą klasą - zajęliśmy I miejsce w Konkursie na plakat Kampanii 19 dni przeciwko przemocy- 10 sekund- REAGUJ oraz I miejsce w Konkursie Tabliczki Mnożenia. Dziś mogliśmy podziwiać apel z okazji zbliżających się Świąt oraz występ Szkolnego Chóru, w którym śpiewają nasze koleżanki. Teraz już tylko końcowe odliczanie do Świąt :) Do zobaczenia w przyszłym roku!!!