Z radością informujemy, że uczniowie klasy 7b, którzy aktywnie angażują się w akcje i działalność wolontariatu, zostali dziś wyróżnieni na szkolnym apelu.

Dzięki uprzejmości rodziców, klasa 7b miała okazję wybrać się na pizzę. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, a zamówione pizze smakowały wyśmienicie.

Na Dzień Dziecka w naszej szkole wzięliśmy udział w akcji zorganizowanej przez samorząd uczniowski.

Podczas ostatniego Dnia Sportu uczniowie klasy 7b wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i aktywnością w różnych dyscyplinach.

Dnia 06. 05. 2024r. klasa 7B uczestniczyła w warsztatach językowych przygotowanych przez American Corner – Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej w Katowicach.

Na jednej z lekcji wychowawczych w klasie 7b uczestniczyliśmy w zajęciach z kartą pracy pt. "jajko przemyśleń". Uczniowie wypełniali kartę pracy, zastanawiając się nad swoimi mocnymi stronami, źródłami radości oraz relacjami z innymi. Następnie wychowawczyni czytała wybrane fragmenty tych wpisów, a klasa zgadywała, o którą osobę chodzi.

Powtórzenie materiału z języka angielskiego nie musi być nudne:)

Klasa 7b w oczekiwaniu na kwiaty i pizzę z okazji Dnia Kobiet...