Powtórzenie materiału z języka angielskiego nie musi być nudne:)

Klasa 7b w oczekiwaniu na kwiaty i pizzę z okazji Dnia Kobiet...

W piątek, 15. grudnia 2023 roku, odbyła się Wigilia w naszej klasie. Przygotowaliśmy stół, zapaliliśmy Betlejemskie Światełko Pokoju, które jest w naszej szkole, zaśpiewaliśmy kolędę, przeczytaliśmy fragment z Pisma Świętego i podzieliliśmy się opłatkiem.

Uczennice naszej klasy- Natalia Fusiek i Milena Sosna, 13. grudnia wzięły udział w konkursie z języka angielskiego, który odbył się w SP1 w Mikołowie.

Edukacja i zabawa- takie cele przyświecały uczestnikom wyjazdu do Wrocławia - uczniom klasy siódmej, którzy wraz z nauczycielami: panią Zofią Kozyrą oraz panią Iwoną Kopą,  udali się do stolicy Dolnego Śląska.

Klasa 6B zdobyła II miejsce w konkursie: hasło i plakat w ramach programu "Trzymaj Formę".

Wielkanoc jest największym świętem chrześcijańskim obchodzonym na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa. Ludzie chcą dzielić się radością ze Zmartwychwstania Pańskiego i budzącej się do życia przyrody. Spotykają się, by w radosnym i podniosłym nastroju przekazać sobie świąteczne życzenia.

W dniu 09.03.2023r. uczniowie klas 6b i 5c uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Celem wycieczki było zapoznanie z historią, legendami oraz wybranymi zabytkami Krakowa, a tym samym kształcenie wrażliwości uczniów na potrzebę ochrony dziedzictwa kulturowego i narodowego.
Podczas wycieczki uczniowie mogli pobyć z sobą w innych, niż szkolne, okolicznościach, bardziej się poznać, zintegrować i pogłębić swoje przyjaźnie.