My, jak zawsze, jesteśmy bardzo aktywni i czas u nas szybko leci. W ostatnich dwóch miesiącach były intensywne ćwiczenia na wychowaniu fizycznym, interesujące rozmowy na dywanie, spotkania z ciekawymi ludźmi, wyjście na seans filmowy do biblioteki „Zając Max ratuje Wielkanoc”, szukanie wiosny oraz czekoladowych jajek od zajączka.

Minął styczeń. Zobaczcie, co działo się u nas w tym miesiącu...

Ostatni miesiąc roku był w naszej klasie równie ciekawy i intensywny jak poprzednie miesiące.

Mikołajki w 1a.

W naszej klasie czas szybko leci. Jak zwykle, w naszej klasie wiele się działo. W listopadzie robiliśmy WESOŁE KANAPKI. Mówiliśmy o naszej Ojczyźnie i braliśmy udział w uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości. Bawiliśmy się wesoło w sali zabaw i zrobiliśmy plakat w ramach kampanii STOP PRZEMOCY, za który zdobyliśmy III miejsce. Był również koncert umuzykalniający i obchody Dnia Pluszowego Misia z panią bibliotekarką A. Garczorz. Nasze misie zabraliśmy nawet na zajęcia z wychowania fizycznego. Na koniec miesiąca zaś, obowiązkowo wróżby z okazji andrzejek. Do zobaczenia za miesiąc.

W październiku szukaliśmy jesieni. Znaleźliśmy ją bardzo blisko, obok naszej szkoły w pięknych liściach, kasztanach i klonowych noskach. Mieliśmy też w klasie gościa.  Odwiedził nas pan policjant i przybliżył tajniki swojej pracy. A tak poza tym, to ciężko pracowaliśmy: ćwiczyliśmy, rozmawialiśmy, liczyliśmy, malowaliśmy, czytaliśmy...

Tak świętowaliśmy Dzień Chłopaka.

Zakończyliśmy ten miesiąc uroczyście Dniem Chłopaka. Były prezenty, babeczki i laurki od koleżanek. A poza tym, w ostatnie słoneczne, wrześniowe dni byliśmy na placu zabaw, poznaliśmy też kolejne litery, śpiewaliśmy, ćwiczyliśmy i sprawdzaliśmy jak funkcjonują nasze zmysły. Zapraszamy na fotorelację.