W klasie 4b Dzień Dziecka trwa dłużej niż jeden dzień. Dzisiaj dzięki uprzejmości naszych Rodziców byliśmy na lodach.

Dzisiejszą lekcję języka angielskiego zamieniliśmy na lekcję przedsiębiorczości. Dowiedzieliśmy się, czym jest konto, SKO, rachunek, sejf, waluta.

Jak zabawa to zabawa, dzień bez plecaka to coś dla nas...

17. maja 2024r.  uczniowie z klasy  4 a i 4 b  wraz z nauczycielkami p. Iwoną Kopą, p. Magdaleną Sputowską oraz p. Izabelą Papałą, udali się na warsztaty języka angielskiego „Euroweek” do Międzygórza.

Dzisiejsza lekcja wychowawcza obfitowała w wiele atrakcji. Wybraliśmy się na bowling. Wspólna zabawa zbliżyła nas do siebie.

Iwona Kopa

W związku z przypadającym Światowym Dniem Kreatywności, uczennice i uczniowie naszej klasy- Kinga Kułagowska, Kinga Malcher, Nikola Stolicka oraz Łukasz Lipiota przez cały weekend tworzyli fantazyjne fryzury.

Nikola Stolicka z klasy 4B o sobie i swojej pasji:
"Moje hobby to jazda konna oraz szycie hobby horse. Moja przygoda z końmi zaczęła się, gdy miałam 5 lat. Jeżdżę konno do dnia dzisiejszego (najbardziej lubię galopować). Kocham wszystko, co dotyczy koni, więc postanowiłam spróbować swoich sił w szyciu hobby horse, czyli głowy konia na patyku.