Uczniowie naszej klasy wzięli udział w warsztatach pt. "Odrobina niewidzialnego świata".

27 lutego rozpoczęliśmy cykl zajęć terapeutycznych składających się z trzech spotkań.
Pierwsze spotkanie służyło zbudowaniu atmosfery zaufania, opartej na jasnych zasadach, określeniu celów oraz norm wspólnego postępowania.

W dniu 21.02. w Miejskim Domu Kultury uczestniczyliśmy w lekcji filmowej.

Z okazji Dnia Języka Ojczystego klasa 4b przygotowała wiersz autorstwa Pani Dominiki Żogały. Życzymy Wszystkim owocnego zgłębiania tajników polszczyzny i dbania o jej poprawność.

 

W styczniu i lutym uczniowie klas 4a i 4b realizowali Program edukacyjny ,,Bieg po zdrowie’’.

Klasa 4b brała dziś udział w lekcji języka angielskiego z użyciem sterowanego samochodu. Dzieci były bardzo zaangażowane w powtórzenie czasu Present Continuous, kierując autko na właściwą odmianę czasownika "to be" i układając zdania.

Wigilia klasowa to doskonały moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach kolęd oraz wspólnym posiłku, wprowadzić wszystkich w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia.

W czwartek, 30 listopada , uczniowie klas 4a i 4b uczestniczyli w szkolnej dyskotece.  Andrzejkowa zabawa przyciągnęła wszystkich, którzy oczekiwali tanecznych pląsów na parkiecie. Dyskoteka pozwoliła na zintegrowanie się młodzieży. Muzyka przyciągnęła na parkiet także nauczycieli, którzy nie pozostali obojętni na dźwięki muzyki.