Dzisiaj świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny. Każdy z nas ubrał się na niebiesko, ponieważ taki kolor wylosowała nasza klasa. Udekorowaliśmy literkę A i wspólnie z Koleżankami i Kolegami z pozostałych klas stworzyliśmy kolaż - WITAJ WIOSNO!

Iwona Kopa

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, to także Światowy Dzień Zespołu Downa, zwany także Dniem Kolorowej Skarpetki. Ta data nie jest przypadkowa. Nawiązuje ona bowiem do dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21. parze chromosomów u osób z zespołem Downa.

Kinga jest uczennica klasy 4b, od najmłodszych lat pasjonuje się recytacją. Jej przygoda rozpoczęła się już w przedszkolu, jednak początki nie były łatwe - Kindze często towarzyszyła trema i strach, że zapomni tekstu. Pomimo tych trudności nie zniechęciła się i kontynuowała rozwijanie swoich umiejętności. Obecnie aktywnie uczestniczy w konkursach recytatorskich, a jej marzeniem jest występ w konkursie ogólnopolskim.

Na dzisiejszej lekcji wychowawczej tak przygotowywaliśmy się do Pierwszego Dnia Wiosny.

Uczniowie naszej klasy, Kalizhny Mykhailo oraz Olaf Zwolakiewicz, wspólnie z koleżanką z klasy IVa Joanną Paździor, reprezentowali naszą szkołę w II Powiatowym Turnieju Matematycznym.

Olaf Zwolakiewicz, uczeń naszej klasy, w dniu 13 marca 2024r. zajął II miejsce w konkursie "Łaziska Górne - moja mała Ojczyzna".
Serdecznie gratulujemy!!

12 marca odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu zajęć terapeutycznych.

Uczeń klasy 4b, Mateusz Studnik ma ciekawe hobby. W wolnym czasie tworzy niesamowite grafiki komputerowe w programie Blender. Oto kilka jego prac.