Oto, jak obchodziliśmy dzisiejszy Dzień Chłopaka pod hasłem "Uczeń na medal - Dzień sportowca". Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego CHŁOPAKI - bądźcie zawsze uśmiechnięci i na medal!!

Wakacje tuż tuż, dlatego postanowiliśmy wykorzystać jeszcze ten szkolny czas na wspólne, klasowe wyjście na bowling.

Interaktywne zajęcia w 5a...

W 5a ruszyły próby do występów w czasie Festynu Szkolnego. Chcemy podzielić się naszymi talentami z szerszą publicznością - talentami, często tak ukrytymi, że sami siebie zaskakujemy w klasie :) Gratulujemy odwagi występującym!

4 maja, wraz z klasą 4b, wybraliśmy się na wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie - największego parku tematycznego w Europie. W otoczeniu przyrody oraz licznych obiektów dydaktycznych m. in. tunelu czasu, pawilonu paleontologicznego oraz muzeum ewolucji, mogliśmy przenieść się miliony lat wstecz...

22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi - z tej okazji ochoczo wybraliśmy się posprzątać okolicę oraz wykonaliśmy tematyczne plakaty podczas pracy w grupach. Takie inicjatywy inspirują nas do poszerzania świadomości ekologicznej i promowania ochrony naszego środowiska.

1 kwietnia Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole "Dzień bez plecaka". Tradycyjne plecaki zamieniliśmy na pomysłowe "nosidła zastępcze", a nasza koleżanka Nadia zajęła II miejsce w szkolnym głosowaniu na najbardziej kreatywny pomysł. Gratulujemy!!