Odświętny strój i kotyliony w kolorze polskiej flagi- tak uczciliśmy  odzyskanie niepodległości przez Polskę po 123 latach pod zaborami.

Z rozrzewnieniem wspominamy wycieczkę do Zaczarowanego Lasu. Na spotkanie postaci Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi, gajowego i Baby Jagi pojechaliśmy tramwajem konnym.

1 września to szczególna data w życiu pierwszoklasisty. Oficjanie zostaliśmy przyjęci w poczet uczniów. Zobowiązaliśmy się do sumiennej nauki,  koleżeńskiej postawy i przestrzegania zasad obowiązujących w szkole. A to wszystko pod czujnym okiem naszej nowej pani.

Międzynarodowy Dzień Kropki to okazja do odkrywania talentów. Uczniowie z klasy 1 a mogli stworzyć kropkę swojego projektu w trójwymiarze.