Maj obfitował w wiele ważnych wydarzeń w naszej szkolnej rzeczywistości. Przede wszystkim przystąpiliśmy do Egzaminu Ósmoklasisty, na którego wyniki czekamy z niecierpliwością.
Ponadto braliśmy udział w pokazie pierwszej pomocy i zabawach integracyjnych zorganizowanych przez Gazetę Łaziską oraz próbowaliśmy swoich sił w konkurencjach sportowych w trakcie szkolnego Dnia Sportu. W trakcie festynu szkolnego nasza reprezentacja również wykazała się dużym zaangażowaniem dbając o oprawę fotograficzną wydarzenia, a ostatnie dni pokazały, że nie brakuje nam kreatywności w akcjach SU - Dzień bez plecaka oraz w konkursie fotograficznym "Klasa w obiektywie aparatu". Wiele się dzieje i wiele ważnych momentów wciąż przed nami.