Na ostatniej przed Wielkanocą lekcji wychowawczej spotkaliśmy się przy wspólnym stole, aby porozmawiać o tradycjach kultywowanych w naszych domach na Święta Wielkiej Nocy. Nie zabrakło też smakołyków i upominków przygotowanych przez rodziców i Zajączka.

Radośnie i w odcieniach koloru żółtego uczniowie klasy 5 a powitali wiosnę.

W miniony piątek 15 marca mieliśmy okazję obejrzeć dalsze losy Waldusia, Staszka, Delfiny, szalonej ciotki  i nowych bohaterów popularnego filmu familijnego "Za duży na bajki". Tematyka, dialogi i kreacje aktorskie i tym razem nie zawiodły i mieliśmy okazję mile spędzić czas. Serdecznie polecamy ten film nie tylko dzieciom ale całym rodzinom.

W klasie 5 a w drugim semestrze odbywają się ciekawe zajęcia psychoedukacyjne z zakresu komunikacji miedzyludzkiej, tolerancji, szacunku, współpracy i budowaniu relacji. Spotkania prowadzi pedagog specjalny i psycholog szkolny.

Amanda i Sandra są zawodniczkami, które brały udział w zawodach judo, osiągając wysokie wyniki- III mijsce w swojej kategorii wagowej. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszej pracy trenngowej.

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem wynikami i osiągnięciami naszych uczniów z klas piątych, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym w ramach zajęć innowacji pedagogicznej. Od września, uczniowie ci poszerzali swoją wiedzę o związki frazeologiczne z różnych sfer życia.

8 marca chłopcy z naszej klasy pamiętali o swoich koleżankach i ten dzień uczcili wręcając dziewczynkom kwiaty i upominki. Również dla tych dorosłych pań mieli przygotowane kwiaty. W imieniu obdarowanych składam podziękowania.

Na ostatniej lekcji wychowawczej spędziliśmy czas w części szkoły do tej pory nie do końca dla nas znanej. W pomieszczeniu Klubu Młodzieżowego Jedynki oraz w sali zabaw miło spędziliśmy czas, grając w planszówki i korzystając z "magicznego dywanu" oraz poznając trochę historii w sali regionalnej. Przy okazji uszczupliliśmy zapasy smakołyków wigilijnych.