Chcieliśmy przypomnieć, że w szkole od dawna istnieje możliwość wydania mLegitymacji.

mLegitymacja to bezpieczny, pełnoprawny dokument cyfrowy na smartfony, który jest równoważny z tradycyjną legitymacją szkolną. Jakie korzyści daje mLegitymacja?

• Uczeń ma ją zawsze pod ręką w smartfonie
  • Za jej pomocą skorzysta z przysługujących mu ulg i zwolnień z opłat
  • Może potwierdzić swoją tożsamość i przynależność do szkoły
  • Jest to w pełni równorzędny dokument do jego papierowej wersji

Uczeń instaluje na swoim smartfonie aplikację mObywatel, z listy wybiera „mLegitymację szkolną”, skanuje otrzymany w szkole kod QR i aktywuje mLegitymację szkolną. Uczeń do aktywowania mLegitymacji szkolnej nie musi posiadać Profilu Zaufanego.

Uczniów zainteresowanych posiadaniem mLegitymacji - legitymacji w telefonie (rodzica bądź ucznia) prosimy o kontakt z sekretariatem.

Do uzyskania mLegitymacji potrzebna jest:

• tradycyjna legitymacja szkolna (z aktualną ważnością)
  • aktualne zdjęcie do legitymacji (tło zdjęcia do legitymacji szkolnej/mLegitymacji prosimy aby było jednolite białe)
  • wypełniony wniosek - pobierz (DOCX 21 KB)