Drogi Uczniu!

Skontaktuj się z Nami za pomocą dziennika librus,e-maila lub telefonicznie wtedy kiedy:
Jesteś samotny i czujesz, że nikt cię nie rozumie.
Masz problemy rodzinne.
Masz problemy w szkole (np. nie umiesz porozumieć się z rówieśnikami lub nauczycielami).
Masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać.
Chciałbyś z kimś porozmawiać.
Chcesz podzielić się swoimi pomysłami, czy sukcesami.
Przyjdź wtedy, kiedy czujesz taką potrzebę.

Proponujemy proste gry i zabawy,które wspomagają rozwój społeczny, emocjonalny i ruchowy Waszych dzieci.Wam pomogą powrócić na chwilę do beztroskich chwil z dzieciństwa.

3 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.Nadrzędnym celem obchodów jest przybliżenie społeczeństwu problemów niepełnosprawnych, czyli tych u których występują ograniczenia w prawidłowym funkcjonowaniu spowodowane obniżeniem sprawności fizycznej lub psychicznej,nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu organizmu oraz pomoc we włączeniu tej grupy osób w życie społeczne.Obchody tego dnia są też okazją do zwiększenia świadomości o korzyściach płynących z integracji osób niepełnosprawnych w każdym aspekcie życia.