Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w Dniu Kropki. Uczniowie popisali się wielką kreatywnością oraz zaangażowaniem. Założyli piękne stroje oraz bardzo kreatywnie rozwiązali zadania związane z tym dniem.
Bardzo dziękujemy również nauczycielom, którzy zaangażowali się w akcję z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki.
Dziękujemy też samorządowi uczniowskiemu oraz pani Ewelinie Myszor oraz pani Joannie Kocimie za cały wkład pracy który włożyły w tą akcję.  


Hanna Chibowska i Oliwia Wojtas 5b

W poniedziałek, 20 marca, odbył się konkurs zorganizowany przez samorząd uczniowski na najciekawszy strój przedstawiający owoc lub warzywo.

I miejsce - Nikodem Ziarnik oraz Kamil Czempa

II miejsce - Aleksandra Kopytko

Wyróżnienia - Anhelina Kozoriz, Karolina Grzybowska, Mateusz Kieczka, Paulina Gizdoń

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Samorząd Uczniowski

8 marca - święto Kobiet, więc życzenia składam Tobie.
Dużo zdrowia, pomyślności oraz cały czas radości.
Mało smutku oraz łez, niech się spełni to, co chcesz!

Dzień Kobiet minął nam radośnie, kolorowo i jeansowo :)
Dziękujemy męskiej społeczności naszej szkoły za życzenia i miłe upominki!Walentynki są raz w roku,

pełne szczęścia i uroku,

a Ty stale bądź radosny,

i promienny jak dzień wiosny!

Miłe słowa oraz wyrazy sympatii i przyjaźni w postaci serduszkowych kartek walentynkowych ozdobiły dziś główny hol naszej szkoły i wywołały uśmiech na wielu twarzach :)

 

Z okazji zbliżających się Walentynek, święta zakochanych samorząd uczniowski ogłosił poniedziałek 13 lutego „Dniem w piżamie”.
Zaprosiliśmy wszystkich uczniów i nauczycieli do wskoczenia w ulubione piżamki i cieplutkie szlafroczki. Chcieliśmy nie tylko dobrze się bawić, ale także solidaryzować się z pacjentami oddziałów onkologicznych. Dla nich taki strój jest nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem może być symbolem walki o zdrowie i życie.
Dziękujemy za zaangażowanie :) Fotorelacja poniżej.

Samorząd Uczniowski postanowił umilić wszystkim uczniom oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne odliczanie za pomocą Kalendarza Adwentowego.
Na tablicy przy wejściu do szkoły, codziennie aż do 22 grudnia pojawi się nowe zadanie do wykonania :)
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w zabawie!
Dla najbardziej wytrwałych czeka drobny, świąteczny upominek oraz punkty dodatnie z zachowania.
Co należy zrobić aby je otrzymać?
Udokumentować w postaci zdjęć minimum trzy wykonane zadania i wysłać je na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Termin wysyłania zdjęć: 20 grudnia. Wszystkie zdjęcia należy wysłać w jednej wiadomości.

Zapraszamy do wspólnego przedświątecznego odliczania!
Samorząd Uczniowski

Kolorowe wróżki, tajemniczy wróżbici, czarodzieje i czarodziejki zapełnili dziś korytarze naszej szkoły.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali stanowiska z wróżbami i zabawami - bardzo chętnie odwiedzane przez wszystkich i tych młodszych i starszych :)
Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie...? Jedno jest pewne - przyniosły nam dziś wiele radości i uśmiechu!

Andrzejkowe tradycje mają bardzo długą historię. Wigilia Świętego Andrzeja od stuleci była nocą magiczną, kojarzoną z wróżbami.

Pielęgnując dawne zwyczaje Samorząd Uczniowski pragnie zorganizować dla uczniów wesołe zabawy z przymrużeniem oka. W czasie przerw obiadowych w środę 30 listopada uczniowie będą mogli podchodzić do stanowisk szkolnych wróżbitów i poznać swoją przyszłość- stanowiska będą przygotowane na holu obok głównego wejścia do szkoły oraz na pierwszym i drugim piętrze.

Równocześnie środę 30 listopada ogłaszamy „dniem magii” i zachęcamy całą szkolną społeczność do przebrania się za wróżkę, czarodzieja, magika lub przygotowania jakiegoś charakterystycznego dla tej profesji elementu stroju, np. różdżka, kapelusz, peleryna.

Zapraszamy do zabawy - Samorząd Uczniowski