...dosłownie i w przenośni - 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji dziewczyny i kobiety wystroiły się w sukienki i damskie ozdoby, a męska część społeczności szkolnej dumnie paradowała w koszulach, muszkach i krawatach. Nie obyło się bez klasowych niespodzianek.

Dzień Kobiet - 8 marca ogłaszamy dniem w spódnicy lub sukience (dziewczyny i panie) oraz w koszuli z muszką lub krawatem (chłopcy i panowie).
Zachęcamy do udziału w akcji!

Drodzy Uczniowie!!!
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet! Z tej oto okazji, Samorząd Uczniowski ogłasza ten dzień „Dniem Super Babeczek” ;)
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, oczywiście chłopaków również, do udziału w szkolnym konkursie „Super Babeczki” na najładniejsze i najsmaczniejsze babeczki (muffinki).

W dniu świętego Walentego,
nic nie może dziać się złego,
nikt nie może się dziś złościć,
no bo nadszedł dzień miłości!

Walentynki to dobra okazja do świętowania, dlatego we wtorek 13 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka,
nie tylko dla zakochanych :)
Wszyscy doskonale się bawiliśmy, tańcząc w rytm ulubionej muzyki - brawa dla wspaniałych DJ-ów! Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, a Radzie Rodziców za słodki poczęstunek i soczki!
Organizatorem imprezy dla uczniów klas IV- VIII był Samorząd Uczniowski.

Myślisz popcorn - mówisz...? Dobra zabawa!
Popcorn cieszy się tak dużą popularnością, że ma nawet swój specjalny dzień, a my lubimy wszystkie "nietypowe" święta, więc i o tym nie zapomnieliśmy.
Uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Popcornu szukając na terenie szkoły jego symboli, a Ci najszybsi cieszyli się wygraną w postaci... oczywiście popcornu :)
Samorząd uczniowski

Zapraszamy chętnych uczniów klas 4-8 do udziału w dyskotece walentynkowej, która odbędzie się 13 lutego w godzinach 17-19.
Bilety i zgody do nabycia w dyżurce od najbliższego poniedziałku.

UWAGA!
Zgoda podpisana przez rodzica jest warunkiem wstępu na dyskotekę.
Samorząd Uczniowski zaprasza do wspólnej zabawy!