Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc ochoczo ruszyliśmy w świetlicy z przygotowaniami świątecznych dekoracji.

29 listopada odbył się w naszej świetlicy Konkurs Plastyczny BARWY JESIENI.

Jesienią w świetlicy nie narzekamy na nudę...wycinamy, kleimy, malujemy - kreatywnych pomysłów nam nie brakuje :)

Zapraszamy i gorąco zachęcamy WSZYSTKICH do przyłączenia się do ogólnopolskiej Akcji Fundacji „Mam Marzenie” – Dzień Pluszowego Misia.

Drodzy uczniowie

Zapraszam uczniów klas I- III do wzięcia udziału w konkursie na wiosenne kwiaty. Chętne osoby proszę o wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice ( farby, szkic ołówkiem, kolorowe kredki).

Z okazji pierwszego dnia wiosny, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny online „Zakładka do książki”.

Na dzisiaj proponujemy zajecia plastyczne z wykorzystaniem popularnych drucików tzw. kreatywnych, które można zakupić w sklepie papierniczym lub w popularnych marketach. Zobaczcie przygotowany film, jak zrobić kwiaty wiosenne.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII oraz dzieci z Oddziałów Przedszkolnych do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym „Zakładka do książki”.