W końcu nadszedł czas na kolejne spotkania z Zippim. Przypomnieliśmy sobie na początek, jak ze sobą rozmawiać, żeby się dobrze dogadać. Dobrze wiemy, że dobra komunikacja to klucz do sukcesu:)

Wspomnienia ostatnich przed wakacjami zajęć z Zippim. Dołączyła do nas na koniec żabka, która mimo bardzo aktywnego usposobienia jest mistrzynią uważności. Z wielką niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z Zippim!

Od października 2021r. klasa pierwsza uczestniczyła w cyklu zajęć Przyjaciele Zippiego. Dzięki tym zajęciom dzieci wzbogaciły swoje kompetencje społeczno-emocjonalne. Wspólnie wspierały się podczas rozwiązywania problemów,które towarzyszyły im w kolejnych przygodach. Podczas ostatnich zajęć wspólnie świętowaliśmy. A jak było zobaczcie sami...

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za chęć udziału w przygodzie Zippiego :)

W ramach programu ,,Przyjaciele Zippiego" klasa pierwsza uczestniczy w cyklu zajęć,które rozwijają kompetencje społeczno-emocjonalne.W programie Przyjaciel Zippi nie mówimy dzieciom, co mają robić. Udział w zajęciach pozwala im do zastanowienia się nad sytuacją i wymyślaniem własnych rozwiązań. Dzieci szukają takich strategii, które nie tylko pomagają im samym, ale również uwzględniają dobro innych.

Na to pytanie znaleźli odpowiedż uczniowie klasy II b podczas kolejnych zajęć w ramach programu "Przyjaciele Zippiego".

Od początku października wróciliśmy do zajęć z programu "Przyjaciele Zippiego". W poniedziałek uczyliśmy się rozwiązywania konfliktów, które występują czasem między przyjaciółmi. Już wiemy, że trzeba nauczyć się panować nad emocjami, znaleść rozwiązanie i pójść czasem na kompromis.