W związku z obchodami Dnia Dziecka, samorząd uczniowski zaprosił wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie na niestandardowe, tematyczne zdjęcie klasowe. Konkurs miał na celu rozbudzić w uczniach kreatywność i zintegrować w dążeniu do wspólnego celu.

W konkursie wzięło udział 11 klas, a jury w składzie Pani Dyrektor Violetta Ryszczyk oraz Pan Dyrektor Mariusz Respondek wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce - klasa 7a

II miejsce - ex aequo klasa 3b oraz klasa 4a

Wyróżnienia - klasa 2a oraz klasa 6c

Rozdanie nagród i dyplomów już wkrótce.

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom za udział, a zwycięzcom gratulujemy :)

Samorząd Uczniowski

3.06. - to Dzień Bez Plecaka w naszej szkole, związany ze świętowaniem Dnia Dziecka :)

Po dzisiejszym apelu z okazji Świąt Wielkanocnych, odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów i wszystkich uczestników słodkiego konkursu na "Super Babeczkę".

...dosłownie i w przenośni - 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji dziewczyny i kobiety wystroiły się w sukienki i damskie ozdoby, a męska część społeczności szkolnej dumnie paradowała w koszulach, muszkach i krawatach. Nie obyło się bez klasowych niespodzianek.

Dzień Kobiet - 8 marca ogłaszamy dniem w spódnicy lub sukience (dziewczyny i panie) oraz w koszuli z muszką lub krawatem (chłopcy i panowie).
Zachęcamy do udziału w akcji!
Samorząd Uczniowski

Drodzy Uczniowie!!!
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet! Z tej oto okazji, Samorząd Uczniowski ogłasza ten dzień „Dniem Super Babeczek” ;)
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, oczywiście chłopaków również, do udziału w szkolnym konkursie „Super Babeczki” na najładniejsze i najsmaczniejsze babeczki (muffinki).

W dniu świętego Walentego,
nic nie może dziać się złego,
nikt nie może się dziś złościć,
no bo nadszedł dzień miłości!