31 maja br., w naszej szkole odbył się Miejski Turniej Umiejętności Bezpiecznych Zachowań dla uczniów klas III Szkół Podstawowych miasta Łaziska Górne. Konkurs został zorganizowany przez panie Joannę Kocima i Katarzynę Kuźnik w ramach programu „Bezpieczny Świat Ucznia” autorstwa p. Doroty Pawłowskiej, p. Violetty Ryszczyk oraz p. Grażyny Tkocz.

Bezpieczeństwo dzieci to umiejętność właściwego zachowania w domu, w szkole, na ulicy, jak również w sytuacjach ratujących czyjeś zdrowie czy życie.
Każdy uczestnik miał za zadanie indywidualnie rozwiązać test, odpowiedzieć na ustne pytania oraz razem z drużyną wykonać zadanie z zakresu pierwszej pomocy.
I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta Łaziska Górne zdobyła drużyna SP nr 2.
II miejsce zajęła drużyna SP nr 6.
III miejsce zajęła drużyna SP nr 1
Gratulujemy!!!
Uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Łaziskach Górnych.
Konkurencje oceniali: dyrektor SP2 p. Grażyna Tkocz, dyrektor SP1 p. Violetta Ryszczyk oraz st. sierż. Sebastian Kapias.