W dniu 24 maja odbył się festyn szkolny po hasłem "Witajcie w naszej bajce". Uczniowie wraz z rodzicami i rodzeństwem mieli okazję wziąć udział w różnych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli i Radę Rodziców.

Jedną z nich była gra terenowa, w której dzieci grupowo musiały się zmierzyć z bajkowymi zagadkami, torami przeszkód i zadaniami ukierunkowanymi na współpracę.  Na sali gimnastycznej z kolei,  można było zobaczyć m.in występy artystyczne, quiz bajkowy czy niesamowite wystąpienie Pani Dyrektor. Klimat spotęgowany był kreatywnymi przebraniami naszych nauczycieli oraz wspaniałą wystawą prac pana Kapiasa. Dodatkowo, na uczestników festynu czekały: strefa czytania bajek, stanowiska z malowaniem twarzy, koralikami, magiczne pokazy chemiczne, jak również budki z  pysznymi bajkowymi przekąskami: przysmakiem Łasucha, ciastem Baby Jagi, grillem Gargamela i wiele innych. Całość dopełniła muzyka na żywo i kino plenerowe, dzięki którym mogliśmy w pełni doświadczyć magii tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że tegoroczny festyn będzie miłym wspomnieniem dla wszystkich obecnych.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom i uczniom zaangażowanym w organizację festynu oraz pomoc i poświęcony czas podczas  imprezy. Dziękujemy również wszystkim za udział w festynie, za wspaniałą atmosferę i skorzystanie z wszystkich oferowanych atrakcji.
Pomimo niesprzyjających prognoz pogodowych nasz rodzinny festyn możemy zapisać do bardzo udanych.
Zapraszamy do galerii i relacji z festynu, dostępnej także na naszym Facebooku (link na stronie szkoły).

Dominika Żogała

Składamy podziękowania firmom i osobom, które udzieliły nam wsparcia przy organizacji naszego festynu:

Pomar Wadowice, Mavi Area Squash&Fitness, Coffewave, Urząd Miasta Łaziska Górne, Stylove, Ryszard Nikiel Ricardo, Sklep AGD Łaziska Górne, Ryguła Detailing, tvm transport & logistics sp. z o.o ,J&R Probitas - Biuro Rachunkowe Mikołów, Body Space Łaziska Górne, Gessmann Polska o/Tychy, Pracownia Lodów Niedźwiedź, Zegarmistrz Łaziska Górne, Mandarin Świat kawy i herbaty, Lantis Motocykle, Magdalena Makieła, Band konserwator, M. Habraszka- Klono Team, PKO, Sebastain Kapias, ZIM Łaziska Górne