Drodzy Uczniowie!!!
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet! Z tej oto okazji, Samorząd Uczniowski ogłasza ten dzień „Dniem Super Babeczek” ;)
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, oczywiście chłopaków również, do udziału w szkolnym konkursie „Super Babeczki” na najładniejsze i najsmaczniejsze babeczki (muffinki).

Regulamin konkursu:
Zadaniem uczestników będzie przygotowanie 5 jednakowych babeczek (muffinek) według własnego pomysłu i przepisu.
    • Konkurs odbędzie się w dniu 8.03.2024r. (piątek).
    • W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 1 – 8 naszej szkoły.
    • Przygotowane babeczki należy dostarczyć do szkoły na jednorazowym talerzu (lub tacka) w dniu 8.03.2024r.  w godzinie 7:45-8:45. Na holu obok pokoju nauczycielskiego będzie przygotowany stolik, przy którym będzie można przekazać konkursowe babeczki opiekunowi Samorządu.
    • WAŻNE: Babeczki powinni być podpisane (imię, nazwisko, klasa) np. pod jednorazowym talerzem lub tacką, na której dostarczone będą babeczki (tak, aby Jury aż do momentu degustacji i wyłonienia zwycięzców nie znało wykonawcy babeczek).
    • Kryteria oceniania: smak, pomysłowość i estetyka wykonania/ dekoracji.
    • Konkurs wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz IV-VIII. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody a na wszystkich uczestników dodatnie punkty z zachowania.
    • Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się na apelu z okazji Świąt Wielkanocnych.
    • Przebieg konkursu będą nadzorować opiekunowie oraz przedstawiciele SU oraz powołane Jury.
Dodatkowo w tym dniu będzie można częstować się babeczkami na holu przed pokojem nauczycielskim. Od godz. 10:25, czyli po obradach jury, na każdej przerwie będzie można kupić babeczkę w cenie 1-2 zł.
Udział w konkursie i przyniesienie babeczek jest jednoznaczny ze zgodą na ich sprzedaż.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŚWIĘTOWANIA DNIA KOBIET NA SŁODKO !!!