...dosłownie i w przenośni - 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji dziewczyny i kobiety wystroiły się w sukienki i damskie ozdoby, a męska część społeczności szkolnej dumnie paradowała w koszulach, muszkach i krawatach. Nie obyło się bez klasowych niespodzianek.

Dodatkowo, Samorząd Uczniowski postanowił uczcić ten dzień, organizując Konkurs na "Super Babeczkę.
Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie, polegającym na wykonaniu oraz dostarczeniu pięciu babeczek/muffinek.
Jury w składzie - p. Dyrektor Violetta Ryszczyk, znawczyni smaku p. Justyna oraz reprezentantka SU Aleksandra Jędrzejczyk, miało bardzo trudne zadanie. Okazało się bowiem, że nasi uczniowie mają niezwykłe zdolności cukiernicze. Zarówno smak, jak i wygląd babeczek przerósł oczekiwania.
Babeczki serwowane były na wiele różnych sposobów - były babeczki słodkie, misternie ozdobione, z dodatkiem owoców, kremów i jadalnych kwiatów. Niejedna cukiernia chciałaby mieć takich dostawców.
Ostatecznie jury wyłoniło miejsca I i II w kategorii klas I-III oraz miejsca I, II i III w kategorii klas IV-VIII . Dodatkowo przyznano wyróżnienie w tej kategorii. Nazwiska laureatów niech pozostaną jeszcze słodką tajemnicą i zostaną ogłoszone na apelu z okazji Wielkanocy. Babeczki zniknęły w ciągu zaledwie dwóch przerw, a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup nagród dla zwycięzców.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim uczniom za wspólną zabawę.