8 marca Święto Kobiet więc życzenia składam Tobie. Duzo szczęścia i radości, a w nauce pomyślnosci. Miej na ustach usmiech słodkiw zyciu zas iue doznaj troski. W świetlicy szkolnej świętujemy przez cały tydzień!

Patrycja Wojtynek

30 listopada w Andrzejkowym nastroju świętliczaki wróżyły co czeka ich w przyszłości...

26 października w SP1 odbył się  XV Powiatowy Konkurs Plastyczny ,, Barwy Jesieni ”. Organizatorzy: p. Jolanta Dziduch, p. Monika Dawidowska-Lupa zaprosiły do udziału dzieci świetlic szkół podstawowych powiatu mikołowskiego. Do konkursu przystąpiło jedenastu reprezentantów świetlic szkolnych: SP2 w Łaziskach Górnych, SP4 w Łaziskach, SP5 w Łaziskach Górnych, SP6 w Łaziskach Górnych, SP1 w Łaziskach Górnych, SP4 w Mikołowie, SP5 w Mikołowie, SP7 w Mikołowie,SP10 w Mikołowie, SP12 w Mikołowie, SP w Gostyni.

Świetlica od września ruszyła pełną parą. Przedstawiamy Wam fotorelację co ciekawego działo się w miesiącu wrześniu.