23 czerwca 2023 roku pożegnaliśmy uczennice i uczniów klas ósmych. Uczniowie klasy VIII wprowadzili Sztandar Szkoły, odśpiewano hymn narodowy, nastąpiło oficjalne przekazanie sztandaru młodszym uczniom i złożono ślubowanie.

Podczas akademii wręczono nagrody uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli ten rok szkolny. Nie zabrakło też  pokazu zdjęć klasowych przygotowanych przez p. E. Myszor. Zanim jednak uczniowie opuścili mury naszej szkoły, przygotowali piękną część artystyczną. Odebrali swoje świadectwa i nagrody, podziękowali nauczycielom oraz pracownikom szkoły za wspólne lata. Na pamiątkę nauki w naszej szkole wszyscy absolwenci klas ósmych otrzymali medale i książki ze złotymi myślami, ufundowane przez Radę Rodziców, z dedykacją od swoich wychowawców.
W podsumowaniu uroczystości pani dyrektor V.Ryszczyk pogratulowała uczniom wyników, podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.
Wszystkim absolwentom życzymy wszystkiego co najlepszego na nowej drodze do dorosłości. Życzymy dalszych sukcesów w edukacji ponadpodstawowej.

Mgdalena Sputowska