Z wielką radością informujemy, iż w powiatowym konkursie sportowo- wiedzowym "Liga Najmłodszych" drużyna w składzie: Julia Cander (kl.I a), Staś Kokoszka (kl.I b), Igor Gucał (kl. II a), Hania Smołuch (kl. II b), Jagoda Michalczyk (kl. III a) i Mikołaj Korcz (kl. III b) zdobyła 3 miejsce. Uczniowie najpierw rywalizowali w konkurencjach sportowych, potem w teście wiedzowym, muzycznym i ortograficznym.

Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem podeszli do wszystkich zadań, a konkurencja była niemała, bo do konkursu zgłosiło się 11 drużyn ze szkół całego powiatu mikołowskiego. Dziękujemy organizatorom, Szkole Podstawowej nr 6 z Łazisk Górnych, że już po raz szestasty możemy uczestniczyć w tym konkursie, świetnie się przy okazji bawiąc.