21.02. w Miejskim Domu Kultury odbyła się "Lekcja w kinie" dla uczniów klas 4-6. Uczestniczyła w niej również klasa 4a.

W styczniu i lutym uczniowie klas 4a i 4b realizowali Program edukacyjny ,,Bieg po zdrowie’’.

W akcji ubrania stroju czerwonego wzięli udział chłopcy z 4a, doceniamy ich zaangażowanie. Akcja odniosła sukces i przyczyniła się do budowania atmosfery wspólnoty w szkole.

W dniu 19.01.2024 klasa 4a kontynuowała sportowe rozgrywki międzyklasowe w piłkę ręczną. Dziewczynki i chłopcy z klasy 4a rywalizowali z klasą 5b. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, utrwalenia znajomości przepisów gry w piłkę ręczną oraz promowania zasad fair play.


Magdalena Sputowska

W związku z trwającym karnawałem w naszej szkole zaczęły się taneczne przerwy. Taneczne pląsy trwają od wtorku do piątku  na przerwach o 11.20 i 12.20. We wtorek układy taneczne pokazywali wszyscy uczniowie z klasy 4a.

W czwartek 21.12.2023r., uczniowie klasy 4a spotkali się przy wigilijnym stole. Wychowawczyni przekazała uczniom życzenia świąteczne i noworoczne, a po nich wszyscy nawzajem łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia.

W piątek, 15. grudnia, dziewczynki z klasy 4a ubierały świąteczne drzewko. Zawiesiły na gałązkach lampki, bombki, łańcuchy, gwiazdki  i inne ozdoby. W sali 40 zapanował świąteczny nastrój. Wspólne przygotowanie i zawieszenie ozdób na choince sprawiło wszystkim wiele radości.  Choinka wygląda prześlicznie. A w naszej sali od razu zrobiło się świątecznie.

Magdalena Sputowska